Patroni i partnerzy

Patroni Honorowi

1_Znak ogólnodostępny_wersja podstawowa_PL

Uniwersytet Warszawski założony w 1816 roku, jest obecnie największym polskim uniwersytetem i jednym z najlepszych w Polsce. Kształci prawie 55 000 studentów i doktorantów. Oferta dydaktyczna Uniwersytetu Warszawskiego obejmuje  kilkadziesiąt kierunków studiów  w zakresie nauk humanistycznych, ścisłych i przyrodniczych. Dodatkowo ofertę Uniwersytetu wzbogaca ponad 200 programów studiów podyplomowych i 35 kierunków studiów doktoranckich. Na Uniwersytecie prowadzone są także studia i zajęcia w językach obcych. Każdego roku około 13 tysięcy młodych ludzi staje się studentami Uniwersytetu Warszawskiego. Uczelnia jest czołowym ośrodkiem naukowym w Polsce. Współpracuje z prestiżowymi jednostkami badawczymi w kraju i za granicą, jest członkiem wielu sieci naukowych. Uniwersytet Warszawski uczestniczy również w kilkudziesięciu znaczących, zagranicznych konsorcjach i projektach. Pracownicy naukowi realizują rocznie ok. kilku tysięcy tematów badawczych.
www.uw.edu.pl

orzeł_niebieski

Krajowa Izba Doradców Podatkowych jest samorządem zawodowym działającym na podstawie ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym. Przynależność doradców podatkowych do Izby jest obowiązkowa i powstaje z chwilą wpisu na listę, uzyskanie którego uprawnia do posługiwania się tytułem „doradca podatkowy”. W wykonywaniu swoich zadań samorząd doradców podatkowych jest niezależny i podlega tylko ustawom. Najwyższym organem Izby jest Krajowy Zjazd Doradców Podatkowych, który odbywa się co 4 lata. W okresach między Zjazdami działalnością samorządu kieruje Krajowa Rada Doradców Podatkowych wybierana przez Zjazd. Samorząd doradców podatkowych czuwa nad przestrzeganiem przez członków Izby przepisów prawa powszechnego i korporacyjnego, w tym zasad etyki zawodowej, m.in. w zakresie wywiązywania się z obowiązku stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zachowania tajemnicy zawodowej, ubezpieczenia OC . Samorząd zawodowy sprawuje sądownictwo dyscyplinarne – doradcy podatkowi ponoszą odpowiedzialność za niewykonanie lub nienależyte wykonanie obowiązków zawodowych określonych prawem oraz za czyny sprzeczne z zasadami etyki zawodowej. Siedziba KIDP znajduje się w Warszawie; w 16 województwach działają regionalne oddziały KIDP.
www.kidp.pl

Partnerzy

acca

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania.
Na świecie organizacja wspiera 162 000 członków oraz 428 000 studentów w 173 krajach. W Polsce do organizacji należy 1300 członków, a kolejne 3200 osób jest w trakcie zdobywania kwalifikacji. Organizacja działa za pośrednictwem 91 lokalnych biur i współpracuje z ok. 8500 pracodawców, wśród których wyróżnia szczególnie przedsiębiorstwa inwestujące w kapitał ludzki. Firmy, które wspierają rozwój zawodowy swoich pracowników, otrzymują status ACCA Approved Employer.
Od założenia w 1904, ACCA konsekwentnie promuje fundamentalne wartości, które przyświecały założycielom: różnorodność, innowacyjność, integralność, perspektywa i odpowiedzialność. ACCA wierzy, że specjaliści z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania budują wartość w gospodarce i dzięki bliskiej współpracy z pracodawcami przygotowuje pracowników do praktycznego podejmowania wszechstronnych wyzwań współczesnego biznesu. Celem ACCA jest również działanie na rzecz interesu publicznego, szerzenie wiedzy, tworzenie dobrych praktyk oraz dzielenie się nimi ze środowiskiem finansistów.
www.accaglobal.com

 

imperium_2

Imperium Szkoleniowe działa na rynku usług edukacyjnych od 2010 roku. Specjalizujemy się w szkoleniach komputerowych dla użytkowników biurowych, analityków oraz programistów. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania – od zastosowań podstawowych po zaawansowaną obsługę programów. Nasi trenerzy prowadzą szkolenia również w języku angielskim.
Na przestrzeni ostatnich 4 lat zrealizowaliśmy projekty szkoleniowe dla wielu firm. Przeszkoliliśmy ponad 5000 osób utrzymując niezmiennie najwyższy możliwy stopień satysfakcji klientów.
Imperium Szkoleniowe opracowało własną platformę elearningową i od 2014 roku oferujemy oprócz szkoleń stacjonarnych również szkolenia elearningowe.
Szkolenia otwarte realizujemy w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku.
Imperium Szkoleniowe świadczy też usługi doradcze oraz programistyczne. Zrealizowaliśmy wiele projektów IT dla firm o różnej wielkości – od małych firm po korporacje.
www.imperiumszkoleniowe.pl

 

Historia marki Chocolissimo związana jest z podróżami, odkrywaniem tradycji związanych z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem z najlepszymi składnikami i smakami. Czekolada to nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia. Specjalnością marki Chocolissimo są starannie dobrane zestawy najlepszych i najciekawszych czekoladowych produktów. Wyśmienite pralinki w wielu smakach i odmianach, czekoladowe figurki, trufle czy ręcznie wylewane tabliczki z kakao z najlepszych ziaren to tylko niektóre z naszych propozycji.

Wykonane przez najlepszych czekoladników, wszystkie wyjątkowe, wszystkie smaczne i gustownie  opakowane – Chocolissimo pozwala odkryć czystą przyjemność czekolady i najlepszych czekoladowych produktów. Zapraszamy do świata Chocolissimo. Świata wyjątkowych smaków, unikalnych kompozycji i niezapomnianych czekoladowych doznań, gdzie efekt końcowy tworzy najsmaczniejszą treść podaną w idealnej formie. Chocolissimo – czysta przyjemność czekolady.
www.chocolissimo.pl

Marka Luma Milanówek łącząc tradycję oraz nowoczesne wzornictwo oferuje swoim klientom, najwyższej jakości produkty jedwabne: apaszki, szale, krawaty, poszetki oraz impresje. Luma Milanówek to polska firma, która od początku swojego istnienia zajmuje się dostarczaniem klientom najlepszych produktów z naturalnych surowców. W Milanówku w 1924 r. narodziła się pierwsza w Europie fabryka jedwabiu naturalnego, a także sztuka milanowskiego jedwabnictwa. Ekskluzywna galanteria jedwabna stanowi sztandarowy produkt firmy. Spod pędzla znakomitych artystek-malarek wychodzą, stworzone z miłości i pasji do tej tkaniny,  ręcznie malowane apaszki. Rozsławione w ubiegłym stuleciu po dziś dzień uchodzą za luksusowy, elegancki i ponadczasowy dodatek, który z najprostszej stylizacji wydobędzie to co najlepsze, a z tych odważniejszych to co najważniejsze. Dla Panów Luma Milanówek poleca krawaty Silk Teflon Protector. To linia ekskluzywnej galanterii jedwabnej dla mężczyzn ceniących elegancję i doskonałe wykonanie. Ręcznie szyte w Polsce z najwyższej jakości włoskich tkanin – 100% jedwabiu (Pure Silk), zostały zabezpieczone powłoką teflonową, dzięki której są one odporne na wszelkiego rodzaju płynne zabrudzenia.

 

adriatica

Adriatica, jako znak towarowy, jest ściśle związana ze Szwajcarską Fabryką Zegarkową. To właśnie ta firma stworzyła markę Adriatica i rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku.W 1962 roku zakład produkcyjny przeniesiono do Biel/Biene i Bazylei w Szwajcarii. Tu kontynuowano produkcję zegarków damskich i męskich, specjalizując się w klasycznych złotych modelach. To właśnie wtedy powstała nowa, rewolucyjna kolekcja zegarków męskich „Adriatica World Champion”.Dziś Adriatica jest marką rozpoznawalną na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Irlandii, Portugalii, Węgrzech, Egipcie. Znak „ Swiss Made” uosabia ideę najwyższej jakości, dokładności, rzetelności, połączonej z elegancją i oryginalnością, a zarazem swoim desingiem nadąża za najnowszymi tredami.   Tym właśnie charakteryzują się zegarki marki  Adriatica, a jednym z głównych celów firmy Adriatica jest tworzenie nowych wzorów i modeli, które doskonale odpowiadają zmieniającym się stylom naszego pokolenia , zachowując przy tym konkurencyjne ceny.

 

Patroni Medialni

Rz_Logo_srednie

Rzeczpospolita – ogólnopolski dziennik ekonomiczno-prawny i jedyna w Polsce gazeta konserwatywno-liberalna. Ukazuje się sześć razy w tygodniu. Wydawana przez Gremi Media SA.

„Rzeczpospolitą” czyta codziennie 274 tys. dorosłych Polaków, z czego 75% ma wyższe wykształcenie, a blisko 87% stałą pracę (9% jest na emeryturze lub rencie, a prawie 2% to studenci). Po tytuł sięga ponad trzy czwarte osób zajmujących kluczowe stanowiska w przedsiębiorstwach – w grupie czytelniczej przeważają specjaliści i przedstawiciele wolnych zawodów; dyrektorzy, urzędnicy państwowi wysokiego szczebla, kierownicy; a także technicy i wyspecjalizowani pracownicy administracji. Ponad połowa czytelników „Rzeczpospolitej” kieruje na co dzień pracą innych osób.
www.rp.pl
Absolvent_130x55

Absolvent.pl – wiodąca społeczna platforma rekrutacyjna dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów w Polsce. Jesteśmy liderem na polskim rynku w zakresie rekrutacji młodych osób na staże, praktyki, programy rozwoju oraz stanowiska juniorskie. Do naszych klientów należy ponad 100 przedsiębiorstw z listy TOP500 firm. W Absolvent.pl przez cały rok pomagamy firmom przeprowadzać kampanie rekrutacyjne, docierać do najlepszych kandydatów oraz budować wizerunek przyjaznych pracodawców, a młodym ludziom nawigować po niełatwym rynku pracy. Nasz zasięg jest bezkonkurencyjny.Portal Absolvent.pl wchodzi w skład Grupy Absolvent, do której należą również inicjatywy: Stypendium z Wyboru, wyjątkowy program stypendialny mający na celu wspieranie studentów i absolwentów w realizacji swoich marzeń zawodowych; MentorKariery.pl, serwis wspierający studentów i absolwentów uczelni wyższych w procesie wkraczania na rynek pracy; Absolvent Talent Days, największe w Polsce targi pracy, praktyk, staży dla studentów i absolwentów.
www.absolvent.pl

eurostudent-pl

Magazyn Akademicki Eurostudent to bezpłatne pismo dla studentów, wydawane nieprzerwanie od 1995 r. Magazyn ukazuje się 10 razy w roku w nakładzie 100 tys. egz. (kontrolowany przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy) i jest dystrybuowany na uczelniach w największych miastach akademickich w Polsce. 
Od 2006 roku na łamach Magazynu Akademickiego Eurostudent cykliczne ukazuje się zestawienie „Praktyki, Staże, Praca” z ofertami praktyk, staży i pracy dla studentów. W marcu i październiku do rąk studentów trafia specjalne targowe wydanie Eurostudenta – „Praktyki, Staże, Praca”, które jest kolportowane także podczas największych targów pracy. 
Magazyn Akademicki Eurostudent jest także publikowany w formie rozbudowanego multimedialnego e-wydania, które znajduje się na stronie http://www.eurostudent.pl/ewydanie
Dodatkowo czytelników Eurostudenta zapraszamy do odwiedzin naszego portalu www.praktyki.eurostudent.pl – to wortal zawierający aktualne oferty praktyk, staży oraz pracy, a także szczegółowe prezentacje cenionych w Polsce pracodawców.
www.eurostudent.pl


KarierawFinansach.pl to największy branżowy serwis rekrutacyjny dedykowany specjalistom, menedżerom oraz wyższej kadrze zarządzającej z obszaru finansów i bankowości, m.in.  z audytu, księgowości i podatków. Oprócz publikacji wysokiej jakości ogłoszeń o pracę w serwisie można znaleźć również liczne oferty szkoleniowe z obszaru finansów: zarówno informacje o kursach przygotowawczych do kwalifikacji ACCA, CIMA czy CFA, jak i prezentację szkoleń dla przyszłych biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz maklerów. Serwis posiada ponadto jedyne w Polsce interaktywne zestawienie programów MBA, dzięki któremu użytkownicy mogą porównać swoje preferencje z ofertą studiów uczelni wyższych.Z myślą o przyszłych finansistach przygotowano również specjalną zakładkę, tzw. Strefę Studenta, w której codziennie pojawiają się oferty staży oraz praktyk najlepszych firm w Polsce. Dodatkowo, każdy student i absolwent może pobrać na stronie KarierawFinansach.pl bezpłatny przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”, w którym znajdzie prezentację kilkunastu branż i kwalifikacji w sektorze finansowo-bankowym, prezentacje najlepszych pracodawców oraz porady na temat zarządzania karierą, opracowane przez ekspertów z rynku pracy.
www.karierawfinansach.pl

profit-logo-120-50
Profit Journal to magazyn finansowy wydawany pod egidą działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Koła Naukowego Rynków Kapitałowych INDEX. Celem wydawcy jest stworzenie platformy wymiany poglądów na najważniejsze kwestie z zakresu finansów, ekonomii i ogólnego otoczenia gospodarczego. W tytule można znaleźć interesujące wywiady z ekspertami i profesjonalne artykuły na najciekawsze tematy ze świata biznesu.
www.profitjournal.pl/

Partnerzy Studenccy


ELSA – Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa (ang. The European Law Students’ Association) jest największą na świecie niezależną, niepolityczną i niezarobkową organizacją studentów prawa i młodych prawników. Działa w całej Europie od 1981 roku zrzeszając 30.000 członków z ponad 200 uniwersytetów w 41 krajach. Międzynarodowy charakter organizacji oparty jest na budowaniu wzajemnej współpracy oraz poznawaniu innych systemów politycznych prawnych. Członkowie ELSA zdobywają cenne doświadczenia i nowe spojrzenie na prawo, karierę zawodową oraz stosunki międzynarodowe. Obecnie w Polsce ELSA działa w 15 Grupach Lokalnych: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Słubice, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław. ELSA Poland zrzesza około 1000 aktywnie działających studentów. Działalność Stowarzyszenia koncentruje się wokół przedsięwzięć, mających na celu przybliżenie praktycznej strony zagadnień prawnych, skierowanych do studentów i młodych prawników.
www.elsa.org.pl

 


Organizator i Patron Merytoryczny
KPMG w Polsce

Patroni Honorowi
Uniwersytet Warszawski Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Patron
ACCA
Partnerzy
Imperium Szkoleniowe Chocolissimo Adriatica Luma
Patroni Medialni
Rzeczpospolita Absolvent.pl Magazyn Akademicki Eurostudent dlaStuKariera w Finansach Profit Journal
Partnerzy Studenccy
ELSA